> Mulinowanie i inne wariactwa: Muszle (5)

czwartek, 14 stycznia 2016

Muszle (5)

Dzisiaj krótko i na morsko :) Krzyżyki w muszlach się stawiają. Jestem już na etapie stawiania ostatnich krzyżyków. Później etap pół krzyżyków, backstitchy i french knotów. Fakt, niewiele się tych krzyżyków stawia, ale jednak coś się tam w końcu dzieje, dlatego chcę się z Wami podzielić. Póki co Afrykanka leży i czeka na niedziele, ponieważ dopiero wtedy będę miała trochę czasu (czyt. sesja się skończy i ponadto jest to dzień wolny od pracy).
Dodatkowo powoli przygotowuję się (póki co psychicznie) do SALu. Za niedługo zamówię potrzebne muliny oraz kanwę. Jednak na tą chwilę, artykuł naukowy piszczy z niecierpliwości, sprawy w pracy leżą, a krzyżyki na razie schowane z moich oczu, co by mnie nie kusiły.

Było tydzień temu
Niestety, zdjęcia wychodzą fatalnie. Z dwóch względów: słabe światło i słaby ze mnie fotograf. Jednak widać, że przybywa i że wyłaniają się piękne muszle.

***
Chciałabym podziękować wszystkim, którzy zaczęli do mnie zaglądać i mnie dopingować w tym co robię. Dziękuję, to daje wiele satysfakcji i jest bardzo miłe. Fajnie, że blogerzy się wspierają, dopingują i doradzają sobie nawzajem. Mam nadzieję, że spędzimy wspólnie wiele postów i Waszych, i moich :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie!8 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...