> Mulinowanie i inne wariactwa: Półkrzyżykowe szaleństwo

środa, 10 lutego 2016

Półkrzyżykowe szaleństwo

To nie jest tak, że nic nie robię i dlatego nie piszę. Nie piszę, ponieważ cały czas coś się dzieje, a poza tym nie ma światła na ładne zdjęcia, co powoduje moją frustrację. Działam ostro w muszlach, aby je skończyć jak najszybciej i zacząć wyszywać konia. Dodatkowym motywatorem jest dzisiejszy mail ze wzorem na SAL - Twisted Band Sampler. Już nie mogę doczekać się końca muszli i nowych projektów. Tym bardziej, że półkrzyżyki to dla mnie katorga: tutaj jeden półkrzyżyk, tam dwa półkrzyżyki, tu cztery i każdy w innym kolorze - koszmar! Mam nadzieję, szybko je skończyć, zrobić kontury i inne rzeczy i je oprawić i podziwiać. Bo wyszywanie jest jednak męczące - nie zdawałam sobie sprawy, że taki mały wzorek może powodować tyle problemów. Fakt, że już widać pierwsze efekty tych różnych zabiegów - muszle zaczynają prezentować się coraz bardziej okazale - jednak ten wzorek to wyzwanie. Ale koniec gadania, czas na oglądanie:


 No to tyle postępów w muszlach. Również w Afrykance zostały postawione krzyżyki, ale postępy pokażę w następnym poście, a teraz lecę wyszywać dalej :)

9 komentarzy:

 1. Och, ale Ci zazdroszcze tych chęci do wyszywania bo moje odleciały hen daleko:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, czasami są takie okresy, że się nawet nie chce człowiekowi patrzeć na hafty :) Ale to mija - musisz cierpliwie przeczekać (albo znaleźć wzór, w którym się zakochasz :))

   Usuń
 2. Bardzo ładnie Ci wyszły. Teraz też staram się jak najwięcej obrazków wyszyć, żeby nie porobiły się zaległości z nowym obrazkiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dziękuję :) Zaległości są okropne - potem nie wiadomo w co ręce włożyć :)

   Usuń
 3. Pięknie! :) Jak zobaczysz efekt końcowy to stwierdzisz, że warto było się troszkę pomęczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Mam nadzieję, że tak będzie :)

   Usuń
 4. Bardzo śliczne postępy w muszlach!:)
  Miłego dnia ☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Również życzę Ci miłego, radosnego dnia :)

   Usuń
 5. Ale śliczny ten wzór. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...