> Mulinowanie i inne wariactwa: Niespodzianka!

piątek, 18 marca 2016

Niespodzianka!

Dzisiaj wróciłam do domu, a tam miła niespodzianka: czekała na mnie paczka. Paczkę dostałam od Sylwii. Przyznam szczerze, że mnie zaskoczyła! Oczywiście bardzo miło i pozytywnie zaskoczyła. Paczka zawierała w sobie same cudowności: słodkości, kawę, piękną i pachnącą papeterię, ogromny ramko-tamborek, mnóstwo zakładek do książek, w tym dwie zrobione przez Sylwię (zakochałam się w nich - i nie, nie proście mnie, nie oddam nikomu), piękną kartkę świąteczną, śliczny zestaw do wyszywania oraz piękny list! Tyle tego, że siedzę, piszę i z podziwu wyjść nie mogę. Nie wiem za co spotkała mnie taka dobroć, ale wywołała na mojej twarzy uśmiech - nadal siedzę i się cieszę jak durny do sera :) Bardzo chciałabym jeszcze raz podziękować Sylwii za piękną niespodziankę! Dziękuję za te wszystkie dobra i cudowności :) Co tu dużo mówić, chwalę się pięknościami:
Jak widzicie, piękne, cudowne rzeczy :) Jestem naprawdę wdzięczna i jeszcze raz dziękuję Sylwii za taką niespodziankę :)
A teraz tak na marginesie: Wena pojawiła się na horyzoncie! Nie wróciła jeszcze, ale już ją widać w oddali. Zaczyna mi się chcieć złapać za igłę (jeszcze po dzisiejszym prezencie, to już w ogóle!) i haftować. Jednak póki co, mam zadanie specjalne: ułożyć 3000 puzzli. Mama takie złożyła zamówienie, więc siedzę i układam puzzle, bo jak się niby wywinąć :) Za mną już połowa można powiedzieć, przede mną najtrudniejsze oczywiście. Ale! Nie ma co gadać, trzeba się wziąć za prace: układanie, haftowanie, szycie, tworzenie, cudowanie :)
Życzę Wam owocnego weekendu. Ja swój spędzę na uczelni, ale w niedzielę, siadam do igły :) 

6 komentarzy:

 1. Rzeczywiście prezent cudowny:-)
  Jest się z czego cieszyć:-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny prezent :) To teraz czas na relacje z wyszywania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wspaniałego prezentu! Powodzenia w układaniu puzzli.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę, że zawartość paczuszki się podobała :) mówiłam, że wena wróci i to szybko :) puzzle coś wspaniałego, więc miłego układania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały prezent pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowych spokojnych świąt :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...